Fiziki Mağazadan Nasıl Sipariş Verilir ?
 


İki Şekilde sipariş verebilirsiniz;


1.Beğendiğiniz ürünleri Hiç Beklemeksizin Sipariş ver Butonuna Tıklayıp açılan penceredeki formu doldurup, siparişinizi tamamlayabilirsiniz.


2.Beğendiğiniz ürünleri bir kağıda yazıp Kayıtlı Firmaya/Mağazaya telefon edip sipariş verebilirsiniz.


 

Sisteme Kayıtlı firmalarımız, Anlaşmalı oldukları Aras Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo ve PTT Kargo ile Türkiye'nin her yerine Kapıda Ödemeli gönderim yapıyorlar.
Sisteme Kayıtlı Mağazalarımız Özellikle marka Logosunda yada Firma/mağaza iletişim bilgilerinde Belirtilmedikçe Merterdedir. İstanbul'a geldiğinizde merterdeki kayıtlı Mağazalarımıza gelip tüm ürünleri yakından görebilirsiniz.

Mağaza Telefonu: 0850 888 37 50  Cep Telefonu:  0850 888 40 27
Mağaza Adresi: Mehmet Nezihi Özmen Mah. Altay Sk. 
Ata Sitesi. A2 Blok. No:166 Merter, 34173 İstanbul

Powered by tr-intoko-kijiji.com Toptan Mağazacılık, Organizasyon ve Dış Ticaret Ltd.Şti 
 

 

Not: Sitemiz Üzerinden Kredi Kartı ile Alışveriş Yoktur! Dolayısıyla Burada kayıtlı Firmalarla yapacağınız alışverişlerde Her iki taraf Kendilerinden Sorumludurlar ve taraflar arasında çıkacak anlaşmazlıklarda www-onlinemerter.com Sorumluluk Kabul Etmemektedir.  www-onlinemerter.com Toptancı ve toptan mal (tekstil) Almak isteyen gerek şahıs, gerek firmaları bir araya getirmek amaçlı kurulmuş aracı Web Sitesidir!

Yukarıdaki Sipariş Yöntemlerinden 1. Yöntem'e göre alışveriş www-onlinemerter.com üzerinden gerçekleşiyormuş gibi görünsede esas olarak alışveriş Yine Burada kayıtlı olan Firma/Mağaza'dan gerçekleştirilmektedir. www-onlinemerter.com'un 1. Sipariş Yöntemindeki Misyonu Doldurulan formdaki Bilgileri alışveriş yapılmak istenen Firma/Mağaza'ya iletmekten ibarettir.

[...]

Online Merter'deki Firmalar Ne kadar Güvenilir?

Posted on, 12 July 2015 at 10.30am by admin

Online Merterde Yer alan Firmalar kesinlikle Güvenilir Firmalar olup, Birlikte Yapmış olduğunuz Alışverişlerinizde Web Sitemiz www-onlinemerter.com sadece Vitrin Görevi Görmekte ve Alıcıyla satıcı'nın iletişim Kurmalarını Sağlamaktadır. Dolayısıyla Web Sitemiz Üzerinden Herhangibir Kredi Kartı yada ön ödeme Tahsilatı KESİNLİKLE Gerçekleştirilmediği için %!00 Güvenli Bir ortamdasınızdır..[...]

Online Merter'de toptancı veya Toptan Satış Yapan firma yada Mağaza olmak için Türkiye'nin Herhangibir ilinde Fiziki satış mağazanız yada Firmanız olması Yeterlidir. Ancak Merter'de olmadığınız ibaresi Çok Keskin ve Anlaşılır bir biçimde Logo, resim, Firma ismi Başlığınız ve ürün tanıtımlarınızda Site Ziyaretçilerine Mutlak Suretle Anlaşılır bir biçimde belirtilir. Ayrıca Yurt Dışından Türkiye'ye Satış yapmak isteyen Toptancılar Bu Sitede Yer Alamazlar!.[...]

toptan giyim merter toptan toptan tekstil toptan kot toptan bayan giyim toptan elbise toptan erkek giyim toptan pantolon toptan giyim merter toptan saat toptan ayakkabı toptan triko